Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 340m2 vo Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: Mustafa 15 окт. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Куманово
Shes shtepine (posedon duqan,dhe oborr prej 340 m2)
Ka dalje ne 2 rruge dhe ka leje per ndertim te shtepis se dyte
Shtepia gjindet ne lagune BEDINJE perballe hyrjes se ish fabrikes DIER BEDINJE
posedojme te gjithe dokumentacionin
cmimi sips marreveshjes.
Mustafa
070643251
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации