Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 120m2 i dvorno mesto 750m2

Се продава од: Stanislav 26 ноем. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Куќата е вселива, сите соби не се довршени.
Има 4 спални, една кујна, трпезарија, дневна, и две соби на поткровје.
Кујна, трпезарија дневна и две спални се целосно завршени и се вселиви.

Има вода, канализација, струја, телефонски приклучок.
Куќата поседува два подрума, дворно место со овошни дрвја на простор од 750м2.

Цена по договор.
За повеќе информации Ве очекуваме на:
072247933
075451045
Име: Станислав
Stanislav
075451045
Leaflet
Кон почеток