Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Денес 10:44
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kuka vo Butel 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:52
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Imot na bulevar Slovenacka

Број на соби: 7
02 апр. 05:38
Линк
Куќи/Вили  ·  Прилеп

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИЛЕП

25 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Денес 10:44
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kuka vo Butel 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 21:52 Куќи/Вили  ·  Битола

Se prodava kuka

60 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 150
Вчера 20:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа 96м2, Центар

185 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 20:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Капиштец

390 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 15:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:22 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел Shitet shtepi ne Butel

400 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:52
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Imot na bulevar Slovenacka

Број на соби: 7
Вчера 12:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA KUKJA + OBJEKT VO LISICHE

240 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
Вчера 11:59 Куќи/Вили  ·  Охрид

Se prodava Kuka vo Ohrid nasproti Ohridskata Bolnica

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Вчера 10:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna edinecna kuka Przino

Број на соби: 4
Вчера 06:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 06:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 06:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
11 апр. 21:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 апр. 21:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 апр. 21:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

vila vo Sv Stefan

Број на соби: 8
11 апр. 15:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПЛАЦ ВО ТАФТАЛИЏЕ

320 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
11 апр. 12:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kukja NASELBA LISICE NA ULICA BLAGOJA MUCETO 31A

160 000 ЕУР

Број на соби: 10
11 апр. 11:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 480m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
11 апр. 11:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKJA VO VIZBEGOVO

Број на соби: 10
11 апр. 11:13
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

Куќа во Катланово за продавање

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
11 апр. 10:44 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam kuka

127 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 апр. 05:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 апр. 21:08 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа во Струмица

Број на соби: 8
Површина: 200
10 апр. 20:09
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам куќа/плац во Тафталиџе

320 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
10 апр. 17:22 Куќи/Вили  ·  Штип

Се продава куќа во строг центар на Штип

Број на соби: 4
10 апр. 15:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
10 апр. 11:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK96. Se prodava kukja vo Cento

280 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 апр. 22:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

KUKJA VO ZAVRSNA FAZA NA GRADBA-KISELA JABUKA

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
09 апр. 16:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО

1 800 ЕУР

Број на соби: 7
09 апр. 14:37 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENO NAD KLANICA!!

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 апр. 14:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ubava kuka vo Crnice

Број на соби: 6
09 апр. 13:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nova kuka, HITNOO poradi preselba

119 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 10:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto na ul Karpos Vojvoda

139 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
08 апр. 21:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
08 апр. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

27857 Kuka vo Kozle

Број на соби: 4
08 апр. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki na Vodno Przino Crnice

Број на соби: 4
08 апр. 12:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki Vlae Hrom Gorce Petrov

Број на соби: 3,5
08 апр. 12:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki i placevi vo Bardovci

Број на соби: 1

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации