Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA O PRILEP ITNO I POVOLNO

Се продава од: sonja 22 ноем. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Куќата се наоѓа во централното градско подрачје. Целосната површина е 270 м2, од кој 110 е куќата а 160 м2 дворот. Има 5 соби плус голем салон и веце. Реновирана е и во добра состојба. Има и визба со 2 простории. Уредна документација. Цена по договор.
Може да се види во секое време. Контакт телефон: 078 250 399 или 077 712 282
Leaflet
Кон почеток