Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Се продава од: Наташа 12 јун. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
-Има две плочи
-Има подрум
-Има пвц дограма
-На многу добра локација се наоѓа
-Многу добро е зачувана
-Градбата не е стара
-Куќата е вселива


Наташа
076 435 835
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации