Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 1

0 МКД

Се продава од: Petre Вчера 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Бутел, Скопjе
Se prodava kukja vo Butel 1 so stanben prostor od 120m2, podrumski prostorii 45m2, 200m2 dvor i 10m2 letna kujna.
Cena po dogovor
Tel: 070 266 802
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации