Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 158m2 vo Radisani

125 000 ЕУР

Се продава од: Foni 04 апр. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам хитно комплетно опремена зидана куќа од 158 м2 на два спрата и дворно место од 360 м2 во центар на населба Радишани . Дополнително подрум кој не влегува во квадратурата, гаража, настрешница и работна просторија.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации