Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve NOVI kuki 150m2 vo Topansko Pole

0 ЕУР

Се продава од: mknedviznosti 15 септ. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
PRODAVAM DVE NOVI KUKI PO 150 M2 PRIZ+SPRAT SO DVOR CENA PO DOGOVOR TEL 078 440 968
mknedviznosti
078440968
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации