Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Се продава од: FEHMI HALITI Вчера 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
КУЌАТА СЕ НАОЃА ДО АМБУЛАНТА БИТ-ПАЗАР НАСПРОТИ ЏАМИЈАТА ИСА-БЕГ.ИМА ИЗВОНРЕДНИ МОЖНОСТИ ЗА ОБАВУВАЊЕ БИЗНИС И СЕ НАОЃА ВО МНОГУ ФРЕКВЕНТНА УЛИЦА. ИМА 163 М3 ГРАДБА, ДВОР 45 И 12 М3 ПРОДАВНИЦА
FEHMI HALITI
070700696
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации