Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka Shtepi Opstina Cair

0 ЕУР

Се продава од: kkkk 14 јан. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Чаир, Скопjе
Shitet shtepi nen fakultetin e matematikes ne gazibabe komuna Cair , perball cerdhes Bleta.
Cmimi sipas marveshjes.
+38971204807
Кон почеток