Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nenamesten del od kuka vo opstina Centar

0 МКД

Се продава од: ROSE, VANCE 06 мар. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
se prodava nenamesten del od kuka, vo naselba Vodno, nad klinicki centar od 225m2, cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации