Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

19 фев. 17:33
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4

Вчера 18:25 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Куќа во близина на Гимназија "Мирче Ацев"

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 15:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka so lokal vo naselba Potok vo Tetovo

179 999 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
26 фев. 20:48 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
26 фев. 20:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 100m²

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 фев. 13:23 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 фев. 08:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
23 фев. 08:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
20 фев. 19:35 Куќи/Вили  ·  Куманово

Се продава куќа/земја Ново Село

59 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 фев. 17:33
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
19 фев. 01:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moderna kuka vo naselba Lisice

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн
16 фев. 20:13
Линк
Куќи/Вили  ·  Куманово

Se prodava vednas vseliva kukja

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 фев. 18:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа

1 МКД

Број на соби: 5
16 фев. 17:04 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka novogradba

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
14 фев. 20:57 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kuka vo kozle

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 17:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka od 211m2 na tri kata

Број на соби: > 10
11 фев. 15:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Mavrovo vselliva vila 154m2 so 460m2 ograden dvor

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
09 фев. 09:56 Куќи/Вили  ·  Битола

SE PRODAVA KUKJA

Број на соби: 7
08 фев. 19:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac so dve kuki

Број на соби: 5
04 фев. 01:55 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 5
04 фев. 01:55 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 5
29 јан. 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Kuka vo Leskoec,P+1,129m2,plus dvor

82 000 МКД

Број на соби: 4
27 јан. 15:08 Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuca+Plac

87 000 МКД

Број на соби: 3
26 јан. 17:35 Куќи/Вили  ·  Куманово

Se prodava

Број на соби: > 10
25 јан. 11:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA KUKA VO DRACEVO

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
23 јан. 10:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Nova nevselena kuka vo Tetovo

169 999 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Онлајн
22 јан. 14:07 Куќи/Вили  ·  Гостивар

SHITET SHTEPI DEBRESH

Број на соби: 6
21 јан. 20:42 Куќи/Вили  ·  Велес  ·  Градско

Se prodava kukja vo centar na Gradsko

55 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
21 јан. 18:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shtepi ne qair

55 000 МКД

Број на соби: 8
19 јан. 16:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija Top ponuda kukja kaj skolo Hristo Uzunov

72 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
19 јан. 16:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija kuka 180m2,vo blizina na Kasarnata

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 9
16 јан. 10:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во населба Даме Груев - Скопје

Број на соби: 5
11 јан. 19:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Atraktivna kuka so bazen vo Sopiste

460 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 јан. 10:19 Куќи/Вили  ·  Кичево

Prizemje pola kuka nasproti Strafara do ex Zito market

450 ЕУР

Број на соби: 4
09 јан. 12:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vo Gjorce se prodava plac 900 m2 so 2 kukji

Број на соби: 4
05 јан. 21:16 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава Викендица Претор

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 јан. 04:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo kisela voda

200 000 МКД

Број на соби: 5
05 јан. 04:15 Куќи/Вили  ·  Велес  ·  Чашка

Се продава куќа во Оморани

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 јан. 22:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продавам куќа

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 јан. 22:16 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа на одлична локација

110 ЕУР

Број на соби: 4

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации