Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 200 m2 so 6000 m2 dvorno mesto

150 000 ЕУР

Се продава од: zoran 07 мар. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Продавам плац од 6000м2,со 200м2 куќа на два спрата со внатрешни скали ,и помошен објект нова градба од 100 м2 .
Плацот се наоѓа на главниот пат Скопје -Петровец пред населба Дрма.
Куќата е веднаш вселива со комлетна документација,целиот плац е во градежен реон.
Цена 150.000 eur и цената не е фиксна.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации