Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 100m2 vo Zdanec

0 МКД

Се продава од: Мирослав Вчера 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Жданец инфо.на 077/817-788
Мирослав
077817788
Кон почеток