Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Bardovci ITNO

145 000 ЕУР

Се продава од: Kuka Bardovci 04 фев. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Одберете греење
Se prodava kuka vo Bardovci prizemje 90m2 I potkrovje 60m2plac od 500m2
Kuka Bardovci
078484900
Leaflet
Кон почеток