Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo sredno Nerezi

120 000 ЕУР

Се продава од: Dilo 31 јул. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuqa so golem dvor vo sredno Nerezi, ubavo i mirno mesto, so pogled kon gradot.
Shitet shtépi me oborr në Nerezi tė mesėm, nė vend tė qetė, me pamje tė mirė.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации