Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Zlokukani moze i za izdavanje

0 ЕУР

Се продава од: Lile 04 мај 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Itno prodavam ili izdavam kuka od 300 m2 vo Zlokukani vo blizina na Tomato produkcija.Kukata e na prizemje i eden sprat.Na prizemje ima golema dnevna soba so kamin,kujna,spalna soba so kupatilo,gostinsko wc i pomosna prostorija.Na gorniot sprat isto ima dnevna soba so kujna i tri spalni sobi so posebni kupatila,sekoja spalna soba i dnevna ima tarasi.isto taka ima golem podrum vo koj e smesten sistem za parno na struja,nafta i peleti.Isto ima i golem dvor i dve garaz.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации