Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO KOZLE ITNO

550 000 ЕУР

Се продава од: //////// 18 фев. 08:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
PLAC VO KOZLE SO PRKERASEN POGLED KON SKOPJE
1240m2 dvor
180m2 kukja
////////
071888362
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации