Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Pintija

210 000 ЕУР

Се продава од: Skopje Вчера 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се продава куќа во центарот на Пинтија, на улица Јабланица.
Куќата е во четврт ред од булеварот Борис Трајковски. Оддалеченост од Центар 5 километри.
Местото е мирно, без бучава и фрекфенција на возила.
Две дворни места пред куќата и интимен двор позади куќата, средени со зеленило и мермерен под.
Има настершници во двата двора.
Градбата е приземје и високо поткровје (најнискиот дел е 2 м).
-Распоред на приземје : дневна, две спални, тоалет и кујна
-Распоред на прв кат : дневна, кујна, три спални и два тоалети + 2 балкони.
- Греењето е централно со радијатори + подно греење, поврзани со два котли на пелет, поврзани со соларен систем инсталиран на таванскиот простор.
-На првиот кат има луксузни масивни дрвени врати и дрвени прозорци термопан.
-Во едниот тоалет има џакузи.
-На првиот има вградено луксузни италијански плочки.
-Во куќата има 4 клима уреди од кои 2 се инвертери.

Пристап од две страни, еден од главната улица Јабланица, и еден од задната страна.

Контакт : 070 276 693
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации