Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 06:49
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 22:35
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA NAMESTENA KUKJA VO DRACEVO

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150

Вчера 11:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Кисела вода

Број на соби: 3
16 апр. 22:35 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA NAMESTENA KUKJA VO DRACEVO

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
16 апр. 18:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Издавам нова куќа за свечености и прослави

400 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
16 апр. 10:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
16 апр. 06:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 апр. 12:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dracevo nova edinecna kuka 120m2 so dvor 325m2

Број на соби: 5
Површина: 120
12 апр. 10:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka so 1100m2 dvor vo Sopishte

139 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 апр. 09:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova kuca do asfalten pat vo Sopiste

92 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 апр. 07:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам убаво уредена куќа 300м2 во Кисела Вода

287 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 апр. 20:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Куќа во Кисела Вода со двор од 500м2

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
04 апр. 19:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Семејна куќа, П+2 ката, 250 м2, Црниче

500 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 апр. 05:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava,sprat prizemje od kuka

130 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
03 апр. 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka/Baraka vo Dracevo

56 000 ЕУР

Број на соби: 7
28 мар. 17:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kukja od 430 m2 vo Kisela Voda

1 200 ЕУР

Број на соби: 9
28 мар. 17:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavam kukja od 430 m2 vo Kisela Voda

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
28 мар. 15:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава куќа во Кисела вода

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 60
26 мар. 16:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
26 мар. 16:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА

230 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
26 мар. 12:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kukja so dvorno mesto od 296m2 vo Dracevo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 мар. 11:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 22:17 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo n.Usje

38 900 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 14:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Pripor

Број на соби: 4
20 мар. 07:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KUCA NA PRODAZBA

260 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 мар. 10:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Pripor

255 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 мар. 10:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА

185 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
19 мар. 10:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО КИСЕЛА ВОДА

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
15 мар. 13:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
14 мар. 15:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova kukja vo nas. Dracevo

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
14 мар. 12:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka so golem dvor pred Pripor

140 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
13 мар. 17:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува, нас. 11 Октомври

345 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
09 мар. 19:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 мар. 13:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава вила во Сани-Грција

365 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 мар. 10:48 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
08 мар. 13:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИПОР

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 мар. 00:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo pintija

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации