Македонски | Shqip | English |

Кисела Вода | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 10:34 , ,

Se izdava sprat vo Dracevo

200 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 10:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 09:39 , ,

Kuka od 200m2 vo nas Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 07:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Вчера 21:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 17:31 , ,

Kuka vo Crnice

210 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 15:28 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 14:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Вчера 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 08:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 00:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
16 фев. 19:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 фев. 18:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
16 фев. 15:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
16 фев. 08:31 , ,

Kuka vo Przino od 168m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
12 фев. 16:25
Linku:
, ,

Kuka vo Crnice

Број на соби: 4
Површина: 120
11 фев. 08:56 , ,

Sprat od kuka 100m2 vo naselba Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 100
09 фев. 12:19 , ,

KUKA VO DRACEVO

17 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 2
02 фев. 22:00 , ,

Baraka vo Pintija

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
02 фев. 18:23 , ,

Kuka vo Kisela Voda

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
02 фев. 12:59 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

800 МКД / месечно

Број на соби: 5
02 фев. 10:44 , ,

KUKA VO NASELBA PRZINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток