Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centar na n Dracevo

150 000 ЕУР

Се продава од: Gordana 01 апр. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka vo centar na naselbata Dracevo so kvadratura 120 m2 i dvorno mesto 365 m2.Mestoto e atraktivno vo blizina na parkingot,pazarceto,poshtata, a se naoga na samata raskrsnica, pomegu Stopanska banka i kladilnicata Zlatna kopacka.Odlicna lokacija za sekakov vid na biznis.
Gordana
078301403
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации