Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2015 03:57

Kuka vo Sopiste so golem plac

Објавени: авг. 11 03:57
Прегледи: 147
Се продава куќа во Сопиште кај Општината од 63м2, со плац од 2651м2 , на плацот има вода,струја, канализација ,со чист и.л.
ш.3217
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
Опис на линк

НЕДВИЖНОСТИ

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации