Објавени: авг. 13 2020 07:12

Komplet kuka so deloven prostor i garaza

Објавени: авг. 13 07:12
Прегледи: 852
Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na gradot Stip. Site se izdvoeni celini.
Kukata ima 2 posebni vleza, so sopstveno parno na tvrdo gorivo i kotel na struja, terasa od 18 m2, prizemje i sprat vo povrsina od 180 m2 i podrumski del od 50 m2. Delovniot prostor e 30 m2 a garazata e 14 m2.
Na vtorata skica pod br. 1, 2 i 3 se: 1 kukata, 2 delovniot prostor a 3 e garazata. Beliot prostor pred i okolu e dvorot.
Se prodava so namestaj, idealna e za iznajmuvanje.
Cena po dogovor.
Tel. Za kontakt 078/401-700
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации