Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vednas vseliva kuka vo centarot

0 МКД

Се продава од: Xxx 24 септ. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Se prodavo kuka 5min do centarot moze odma da se zivee vo nea
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации