Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 01:57

Kuka vo Struga

Објавени: ноем. 24 01:57
Прегледи: 238
Shitet shtepi e kopletuar ne tre nivele+oborr...shtepija eshte ne gjendje-kondicion solid...ka tre nivele nga 60mk++obor...eshte me orientim JUG!!!

Се продава куќа во населба Дримени-до болницата...куќата е во солидна кондиција..на 3 спрата со можност за доградба на поткровјр...секој спрат е по 60мкв...има и подрум...и дворно место
Опис на линк

AGJENCIONI POLLOZHANI

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE :
 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE
2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME.
  VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA:
1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI
2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Struga - JNA 11 070362454 070576059

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации