Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 70m2 so plac 300m2

0 МКД

Се продава од: Dean 08 јул. 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
kukata e celosno renovirana -nov krov so izolacija i novi keramidi - nova fasada - novi dzamovi i vrati- nova instalacija...
nema potreba nisto da se investira vo narednite godini....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации