Оглас од претпријатие Објавени: апр. 23 2024 07:40

Shitet vend Zdunj poshte ruga Raveni prej 880m2

ЕУР

Објавени: апр. 23 07:40
Прегледи: 147
SHITET ZDUNJ POSHTЕ - RUGA RAVENI EXTRA VEND 880m2
CMIMI = 90 euro 1m2
INFO,> AZBI REKA
Опис на линк

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
Посети ја страната на нашата продавница

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата

070472002

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 070472002

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации