Оглас од претпријатие Објавени: јул. 10 2020 02:07

PLAC NIVA DO MIK SV NIKOLE

Објавени: јул. 10 02:07
Прегледи: 27
ШИФРА: 446 Се продава плац-нива на влезот кај Мик-Св.Николе на главниот пат Штип-Велес со површина од 100.000м2 со систем за наводнување.Цена по договор
Повеќе инфо на тел: 077/904-349
Опис на линк

URBAN EXCLUSIVE1

Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Skopje 078/217-300 https://www.urbanexclusive.eu.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации