Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Extra plac vo Dolno Lisice

15 000 ЕУР

Се продава од: Boban Вчера 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
placot se naoga na glavna ulica,gi ima site potrebni uslovi za gradenje i ziveenje.
Кон почеток