Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Плацови/Ниви и фарми | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 08:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

17 ЕУР Намалена цена

03 апр. 20:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moleri-Gipsari

24 мар. 09:46 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Dolno Lisice

08 мар. 13:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Gorno Lisice posle prugite od 2600m2

31 јан. 11:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Плац во Пинтија со поглед кон Скопје

25 560 ЕУР

31 дек. 12:50 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava plac

10 дек. 13:18 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac

70 ЕУР

15 окт. 02:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac 500m2 za kuka vo Lisice

50 ЕУР

11 окт. 23:03 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava plac

40 ЕУР

22 септ. 01:19 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava plac

53 000 ЕУР

21 септ. 00:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC LISICE

06 септ. 10:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac 500m2 za kuka vo Lisice

50 ЕУР

18 авг. 21:56 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Parking mesta vo Reonski Aerodrom

800 МКД

14 јул. 17:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava plac

19 јун. 17:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac vo Novo Lisice

40 000 ЕУР

27 мај 17:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava parking mesto vo blok c

4 200 ЕУР

16 мај 18:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac od 421m2

13 мај 22:32 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ATRAKTIVEN PLAC DOLNO LISICE

45 ЕУР

11 мај 00:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac vo Lisice

06 мај 11:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva od 1309m2

40 ЕУР

02 мај 15:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava niva

19 апр. 14:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac vo Naselba Lisice 2000m2

100 ЕУР

07 апр. 14:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Dolno Lisice

15 ЕУР

04 апр. 08:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac vo nas.Lisice

100 ЕУР

24 мар. 10:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Plac od 400m2

20 000 ЕУР

22 јан. 13:33 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Dolno Lisice

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Плацови/Ниви и фарми | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации