Објавени: фев. 16 2022 11:47

Gradezno zemjiste vo Dolno Lisice

ЕУР

Објавени: фев. 16 11:47
Прегледи: 1049
Се продава градежно земјиште со чист имотен лист Парцелата има асфалтиран пристап. Исто така има и легализиран објект- карабина. Има канализација и вода.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации