Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 1569m2 sproti Ohis

0 МКД

Се продава од: Zoran 01 септ. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam plac sproti Ohis vo industriski del.
1569 m2 privatiziran.
Cena po dogovor.

Kontakt telefon:
071 325 916
Zoran
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации