Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo industriska zona

350 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 16 јул. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2845 Огласи во продавницата

Trosoben stan 82m2 vo Aerodrom odlicna ponuda -
Dvosoben stan 32m2 Univerzalna sala Centar 200 ЕУР
Kancelarii vo Centar na top lokacija 78 400 ЕУР
Trosoben stan vo Karpos 3 76 360 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
33124
Се продава плац во атрактивна зона за лесна индустрија и услуги во Илинден. Плацот е со површина од 4250 м2, во близина на автопат, клучка и е до асфалтиран пат. Маркица за градба во основа 2890 м2, висина П+2, бруто развиена површина 8673 м2
Цена 350000 евра (не е фиксно)
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2845 Огласи во продавницата
Dvosoben stan KAPISTEC Cveten Pazar  47m2  200 ЕУР
Cetvorosoben stan 101m2 novogradba Centar Kapistec 127 500 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 350 ЕУР
 POVOLNO STAN VO GORCE 31 800 ЕУР
Кон почеток