Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PLAC NIVA DO MIK SV NIKOLE

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 13 ноем. 16:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ITNO BARAME KUKA ZA PRODAZBA -
Odlicna Kuka vo Gorce 55 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA STAN VO CENTAR OD 44m2 49 800 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA 2 STANA DO KOMPLEKS MAKEDONIJA 1 200 ЕУР
ШИФРА: 446 Се продава плац-нива на влезот кај Мик-Св.Николе на главниот пат Штип-Велес со површина од 100.000м2 со систем за наводнување.Цена по договор
Повеќе инфо на тел: 077/904-349
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Ednostavno brzo do siguren dom !!!
Skopje Karpos
078/217-300 077/904-349
[email protected]
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
EKSKLUZIVNI STANOVI TAFTALIDZE 2  OD 135m2 1 150 ЕУР
PONUDA NA NOV STAN VO VLAE 52m2 41 600 ЕУР
TOP STAN ODLICNA LOKACIJA VO CENTAROT NA GRADOT 350 ЕУР
NOV STAN VEDNAS VSELIV 83m2 65 900 ЕУР
Кон почеток