Објавени: мар. 09 2021 06:26

Agencija Nas Vas Dom stanovi nova gradba na ul. Slavej Plani

ЕУР

Објавени: мар. 09 06:26
Прегледи: 15
НЕПОСРЕДНО ДО КЕЈОТ И ХОТЕЛ РОЈАЛ И ТИНО ВО НОВ ЗГРАДА ВО ПОНУДА ГИ ИМАМЕ СЛЕДНИТЕ СТАНОВИ НАУЛ. СЛАВЕЈ ПЛАНИНА: СТАНОВИ СО ПОВРШИНА ОД 45М ДВА СТАНА НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ. СТАНОВИ СО ПОВРШИНА ОД 50,5.ДО 55М ТРИ, КОИ СЕ НА 1 ВИ, 2РИ И 3 ТИ КАТ. ГРАДЕНИ ПО СИТЕ ГРАДЕЖНИ СТАНДАРДИ. ОБЈЕКТОТ Е ОБЕЗБЕДЕН СО ГАРАЖИ МЕСТА И ПАРТЕР ЗА ПАРКИРАЊЕ. ЦЕНАТА Е ДОГОВОРНА, АГЕНЦИСКИТЕ ТРОШОЦИ СЕ НА ТОВАР НА ПРОДАВАЧОТ.ZA SITE PODETALNI INFORMACI OBRATETE SE VO AGENCIJATA NAS VAS DOM TEL email [email protected]
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
070207982

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации