Објавени: авг. 26 2023 07:43

Se prodava stan od 68m2 vo naselba Rasadnik

ЕУР

Објавени: авг. 26 07:43
Прегледи: 42
Se prodava kompletno renoviran stan so cist imoten list so vkupna kvadratura od 68m2 na 4ti kat na ul. Karposh Vojvoda naselba Rasadnik.
Stanot se prodava namesten
078/274-961
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
42
078/274-961

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации