Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani vo centarot na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Tanja Денес 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Se izdavaat apartmani vo centarot na Ohrid do Ohridska banka - sprema pazarot, sobite raspolagaat so sopstveno WC, kujna i tarasa.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации