Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!22 фев. 12:08
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во Карпош со поглед кон Водно

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
22 фев. 22:25
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Vila vo centar so 10 studia apartmani so parking

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Вчера 09:56
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov 2-soben stan od 52m2 vo Dzevair Aerodrom

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten trosoben 85m2 Centar kaj Klinika

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekstra 4-soben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA namesten stan vo blizina na h.Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom Micurin 57m2 nov 3soben prazen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA garsonjera vo blizina na Ramstor-Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten dvosoben Taftalidze 1 gim Gorgi Dimitrov

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Crven Krst -Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:47
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

CENTAR DO KORCHAGIN SE IZDAVA NOV STAN 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR NA 50TA DIVIZIJA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj den mesec i podolgo

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1, Gimnazija Nova

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prekrasen stan nad Sv.Jovan

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ODLICHEN STAN KAJ MASHINSKI

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️ RENT ✅️ Stan i kancelarija 110m2 - Centar Rekord

990 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 110
Онлајн
Денес 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA stan pozadi TOBAKO TOMI -Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben novo opremen vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan od 120m2 pozadi Univerzalna sala

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
Денес 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ХРОМ-39М2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN NA VODNO POD PANORAMA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Онлајн
Денес 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva ultra moderno ureden stan vo Centar Bunjakovec

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации