Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava mesecno Apartman,vo sv.Stefan do Belvedere

0 МКД

Се изнајмува од: vlatko 11 апр. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se izdavaat dolgorocno apartmani vo nas.sv.Stefan Ohrid), vednas do h.Belvedere,na 100metri od ezero i plazite,Metropolis,Nemo,Slavija,Gorica 3,prekrasna lokacija za nezaboraven odmor.Apartmanot so golemina od 44m2(za 4-5 osobi)ima dnevna i spalna,kujna,terasa, pogled na ezero.Apartmanite-studija so golemina od 25m2(za 2-3 vozrasni osobi, ili 2+2 deca)imaat dnevna so bracen i pomosen lezaj.Site apartmani se opremeni so klima,ka-tv,kujna,wc so tus kabina,sopstven parking.tel Iznjmuvanje po dogovor.078264866,070537026
facebook.com/apartmani bitrakov
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации