Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ivo Chepovski 13 јан. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Охрид
Se izdava stan na podolg period na ulica Bogomilska pozadi skalesta zgrad. 077 850 588
Ivo Chepovski
077850588
Leaflet
Кон почеток