Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam kuka vo naselba keramidnica

160 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: save 05 септ. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Iznajmuvam kuka vo naselba keramidnica blisku do falkutetite namesten so dnevna i trpezarija so klima , spalna kupatilo i dvor. broj za kontakt 075577793
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации