Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Издавам деловен простор

15 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Петар Николенко Вчера 09:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Издавам деловен простор во центарот на градот, во зградата Порта Пролет. Станот се наоѓа на први спрат, има две соби, помошна просторија, бања и балкон. Информации на тел. 078/246-307
Петар Николенко
078246307
Leaflet
Кон почеток