Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan vo Stip

Се изнајмува од: Димче 08 авг. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава двособен стан од 60 м.кв во центарот на градот за 4 студентки (ученички) во зграда (промаја).Станот е опремен има трепезарија,кујна и купатило.
Информација на тел. 078 393-603
Димче
078 393-603
Leaflet
Кон почеток