Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat apartmani vo Stip

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Vlatko 12 јун. 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vlatko

5 Огласи во продавницата

NV Sisitem za nadvoresno ladenje 10 ЕУР
Rent Luxurious Van For Transfers 100 ЕУР
BARATE RABOTA UNIVERZITETSKI RESTORAN 0 ЕУР
Rent Luxurious van for VIP passengers 100 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Exclusive aprtments for rent for long and short time.
Option for Dayly rent.

Ексклузивни апартмани за изнајмување за подолг и пократок период.
Опција за дневно изнајмување.

Also, We want to help you explore our country with style and personal driver.

You will be amazed by our service:
Luxury transfers from the Skopje airport to every point in the country.
Transport with Luxury Mercedes Benz Viano.

Book Your VIP private transport with professional chauffeur.

We offer rental Luxury van for :

* Transfers
* Meetings
* Business meetings
* Commitment and sending VIP guests
* Transfers from any / to any desired destination

+38975270395
Leaflet

Vlatko

5 Огласи во продавницата
NV Sisitem za nadvoresno ladenje 10 ЕУР
Rent Luxurious Van For Transfers 100 ЕУР
BARATE RABOTA UNIVERZITETSKI RESTORAN 0 ЕУР
Rent Luxurious van for VIP passengers 100 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации