Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!17 фев. 22:07
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Do Bugarska ambasada

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:26
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
24 фев. 16:14
Link:
Станови  ·  Тетово

Se iznajmuva stan za deloven prostor

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 16:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:54
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува стан во Центар

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 15:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан во Козле

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

520 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:04
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:39
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo centar kaj Grcka Ambasada

22 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:08
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven Prostor

10 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 13:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 13:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 12:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garsonjera na 500m od Diamond Mall (strog centar), se izdava

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:17
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава целосно опремена канцеларија

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 12:07
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 11:47
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen Namesten Stan na Vodno premium lokacija

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 11:07
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:07
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan 122m2 vo Kapistec za kancelariska rabota

Број на соби: 3
Денес 10:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан (дел од куќа) во Дебар Маало спроти Мин Култура

45 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panorama Rezidence Vodno

Број на соби: 2
Денес 10:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава нов наместен стан во Аеродром

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam namesten dvosoben stan 55m2 vo Taftalidze

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗНАЈМУВА...НОВО ЛИСИЧЕ 73м2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:28
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува од 02.06 стан на Стара Рампа, близу до Центар

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:03 Станови  ·  Велес

Стан/реновиран

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava lux stan vo Kozle -for rent

Број на соби: 3
Денес 08:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam trosoben stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan so dve spalni vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:27
Link:
Станови  ·  Штип

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ШТИП

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Денес 00:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavam stan vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:58
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 22:35 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Вчера 22:34 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Вчера 22:31 Станови  ·  Охрид

Туристички апартмани

Број на соби: 1
Вчера 22:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam dvosoben namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan na Plostad

Број на соби: 2
Вчера 21:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Изнајмувам празен стан на прв кат

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:06 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

SE IZNAJMUVA GARSONJERA 32m2 MAVROVO RESIDENT

Број на соби: 2
Вчера 20:56 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 20:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Издавам стан во Ѓорче карши пазарчето

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 19:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:26
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 19:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Изнајмувам стан во Аеродром

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo strog Centar

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 17:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Karposh 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации