Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva ednosoben stan

0 МКД

Се купува од: Anita 06 окт. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Kupuvam stan od Nova zeleznicka do Bulevar Srbija (kraj na Aerodrom), cena do 40.000 evra.
Molam bez agencii.
Tel. 070 233 173
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации