Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 23:31
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 78m2 vo Aerodrom

95 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
02 апр. 05:37
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Cevahir Sky City

Број на соби: 2
Денес 10:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава НОВ стан во Џевахир

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 14:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

IZDAVAME NAMESTEN STAN NAS.AERODROM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK57. Se prodava stan 106 m2 vo Novo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Ново лисиче

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STANOVI VO GRADBA 48-53 M2 EKSTRA CENA

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава НОВ стан во Џевахир

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам стан во Аеродром 60m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:03
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 05:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам стан

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 19:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 19:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува трособен стан 65м2, Аеродром

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan od 33 m2

1 970 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Карпош !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 16:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan so galerija vo K Voda 40m2

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 13:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOVOGRADBA 50m2 ,36m2 ,32m2 STARA RAMPA

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-FON

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

New furnished 103m2 apartment for rent

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 12:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan od 40m2 so edna spalna vo N.Lisice

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LUXUZEN STAN 103 M2 VO MICHURIN

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 12:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan so garaza vo Aerodrom

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 11:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava namesten stan od 61m2 vo Aerodrom

85 400 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan od 65m2 vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO MICURIN - ZELEZNICKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prazen stan vo Aerodrom Tri Bisera

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 10:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM-DO KAPITOL

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Novo Lisice

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom blizu poliklinika

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan Aerodrom 64m2,dve spalni ,prazen

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova garsonjera vo Aerodrom

51 500 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 Novo Lisice, 2 spalni

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Aerodrom - Micurin

137 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Novo Lisice kaj Avionce

89 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten 69m2 stan so 3spalni Centar

1 650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODORM DO EQUILIBRIUM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува стан во Мичурин

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продажба на стан 42m2 нов /приземје/двособен

Број на соби: 2
Вчера 09:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan pozadi Tobako 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации