Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Откуп на станови по најдобри цени на пазарот!


Пазар3 е идеално место за секој оној кој што е заинтересиран за откуп на станови, куќи и вили, гаражи и бараки, викендици, плацеви, имот во странство и се она што се подразбира под живеалишта и недвижности, бидејќи ние сме најголемото купопродажно место во Македонија!Ако сте заинтересирани за откуп на станови, тогаш тука секој еден од вас ќе може да направи брз и едноставен откуп на станови на сите локации, а тоа подразбира да купи стан во скопје, станови во градба, космос станови, нови станови, станови во влае, станови во охрид, луксузни станови во скопје, и станови во останатите градови ширум Македонија!Денес 09:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Гарсоњера

06 апр. 13:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Baram stan

04 апр. 14:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Барам стан во Маџари

28 мар. 14:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam 2 stana vo aerodrom

23 мар. 10:25 Станови  ·  Битола

Kupuvam stan vo Bitola do 45m²

21 мар. 15:32 Станови  ·  Охрид

Kupuvam stan vo Ohrid

21 мар. 14:56 Станови  ·  Струмица

Kupuvam stan od 44-54m2

20 мар. 22:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kupuvam stan

07 мар. 00:04 Станови  ·  Струга

Se bara stan vo Struga za kupuvanje

24 фев. 12:30 Станови  ·  Охрид

Se kupuva stan vo Ohrid od 40 do 60м2

17 фев. 17:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kupuvam stan, Tri Biseri

03 фев. 10:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Novo Lisice

31 јан. 12:57 Станови  ·  Кочани

Stan za kupuvanje

17 јан. 11:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

КУПУВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

15 јан. 04:11 Станови  ·  Струга

Baram stan za kupuvanje 075-271-845

07 јан. 22:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam stan

05 јан. 17:58 Станови  ·  Пробиштип

Купувам стан

26 дек. 16:47 Станови  ·  Пробиштип

Купувам стан во Пробиштип

19 дек. 22:01 Станови  ·  Пробиштип

Kupuvam stan

19 дек. 09:47 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Ponudete stan vo Mavrovo

18 дек. 10:07 Станови  ·  Струмица

Kupuvam GARSONJERA vo strumica

18 дек. 08:52 Станови  ·  Куманово

Kupuvam stan

14 дек. 17:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kupuvam stan vo Aerodrom


Кои се предностите кои ги добивате со откуп на станови?Доколку размислувате за откуп на станови во последно време, тогаш Пазар3 Ви подготви неколку предности со кои ќе се соочите при самото купување и живеење во станови.Прикладни цени - во споредба со градењето на куќи или пак со купување на куќи, трошоците за откуп на станови се во голема мера помали од трошоците за куќи, а тоа значи дека би можеле да најдете стан по ваша мера на одлични локации.Во истовреме, со оглед на фактот што би живееле во зграда, безбедноста ќе Ви биде далеку поголема од онаа на куќите, бидејќи во денешно време влезовите и околината е опремена со камери кои зналитечно би ја зголемиле вашата безбедност.Огромен избор - во денешно време, Вие нема да се соочите со никакви проблеми при откуп на станови, бидејќи тие се достапни насекаде во најразлични квадратури, стилови и локации!На Пазар3 ќе можете да купите нови станови, стан со двор, или пак ако некој од вас е заинтересиран за да купи стан во скопје, тогаш изборот е навистина голем - нови станови тафталиџе, луксузни станови во скопје, станови во влае, станови аеродром, станови во изградба скопје 2021, нови станови автокоманда, Центар, Карпош и во останатите населби!Лесно одржување - во споредба со куќите, за да ја одржувате чистотата на вашиот стан Вие нема воопшто да трошите многу време, бидејќи становите во суштина имаат помала квадратура од онаа на куќите, а во истовреме, влезот на зградите и дворовите ги чистат ангажирани професионалци.Така да, при откуп на станови, ова ќе Ви биде навистина една од многубројните предности во која сигурно би уживале!Зошто треба да го одберете Пазар3 за откуп на станови?Популарен веб сајт - Пазар3 е најголемото купопродажно и огласувачко место во државата, а тоа значи дека вашиот откуп на станови нема да претставува никаков проблем, туку напротив!Тука, ќе имате прилика да купите стан во охрид, станови во скопје, станови во градба, нови станови, стан со двор, космос станови, луксузни станови во скопје, станови каропош, станови аеродром, како и станови во останатите градови во Македонија со само еден клик!Интуитивни алатки - полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на оглас можат да Ви помогнат да следите огласи за откуп на станови, или пак да објавите оглас за откуп на станови со само еден клик!Ова е воедно и една од причините поради кои луѓето го одбираат Пазар3 за пребарување и регистрирање на огласи!Неверојатна посетеност - дневната посетеност од преку 70 000 посетители во комбинација со огромниот број на продавачи го прави Пазар3 извонредно место за секој оној кој што сака да купи стан во скопје, станови охрид, нови станови, стан со двор, гарсоњери, стан во џевахир, космос станови, на наједноставен начин!Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат туку-така, незабележани, туку напротив, истите ќе бидат читани а Вие за кратко време ќе бидете контактирани со одлични понуди!Затоа, регистрирајте оглас уште веднаш, обрнувајќи особено внимание на уреденоста и на пропишаните правила за огласување на нашиот сајт!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации