Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam stan vo Crnice ili Vodno

Се купува од: stan 11 дек. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
kupuvam stan vo crnice ili vodno. novogradba, okolu 75m2 - 80m2 preferiram da e na najgoren sprat. dve spalni,dve kupatila.
stan
Leaflet
Кон почеток