Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 11:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава нов стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Centar Tim 22

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 10:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 08:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 08:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 08:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo gradba vo Kozle

1 750 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Karpos 4 City Garden

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben lux opremen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 12:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Centar ul. Zeleznicka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 09:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
23 фев. 23:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

HIT-PONOV TROSOBEN STAN VO KISELA VODA SO GARAZA

99 999 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 16:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СТАН ВО МИЧУРИН

Број на соби: 2
23 фев. 16:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten dvosoben stan 60m2 vo Centar Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
23 фев. 16:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Број на соби: 2
23 фев. 15:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

111 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 фев. 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov namesten trosoben 80m2 Centar Limak

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
23 фев. 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Renovirana Garsonjera na Leninova

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
23 фев. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром !

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
23 фев. 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartment for Rent in Nea Potidea (Season)

5 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov lux dvosoben stan 55m2 Vodno Panorama

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 11:55
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 11:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen Namesten Stan na Vodno premium lokacija

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 фев. 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
23 фев. 11:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Moderno namesten stan vo Taftalidze 1, Diamond Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Број на соби: 2
Површина: 50
23 фев. 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben vo Strog Centar Plostad

Број на соби: 2
Површина: 40
23 фев. 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Hipodrom 76m2 so 3 spalni vo izgradba

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 11:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

73 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 фев. 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava cetvorosoben stan od 104m2 Kisela Voda

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 фев. 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dupleks stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen od 145m2

290 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 фев. 11:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan so tri spalni od 99m2 vo Crnice vo zavrsna gadba

195 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации